o nas

Portal bluzy.pl został stworzony dla promocji polskich projektantów i producentów odzieży.

Na Bluzy.pl znajdują miejsce wyłącznie produkty wykonane w Polsce i to jest podstawowe nasze założenie, które  gwarantuje najwyższą jakość wykonania jak i użytych materiałów.

Na streetwears.pl możecie zapoznać się z najnowszymi kolekcjami współpracujących z nami markami odzieżowymi jak i sami możecie stworzyć własną kolekcje odzieży w czym wam pomożemy.

Z przyjemnością podzielimy się z wami 25 letnim doświadczenie  w produkcji odzieży i pomożemy w   stworzeniu wlanej marki odzieżowej jak i udostępnimy różne kanały jej promocji i sprzedaży.

Projektantom współpracującymi z nami możemy zapewnić kompleksową pomoc na wszystkich etapach tworzenia własnej marki. Posiadamy własne studio konstrukcyjne, dział prototypów, szwalnię oraz drukarnie i hafciarnię i to wszystko w jednym miejscu i pod pełną kontrolą. Od lat współpracujemy w wieloma dostawcami materiałów i dodatków odzieżowych, za które bierzemy odpowiedzialność.

To wszystko w jednym miejscu, niema potrzeby jeździć w wiele miejsc, wozić czy przesyłać półprodukty po różnych miejscach i podwykonawcach, tracąc na to czas, pieniądze i nerwy.    

Na portalu bluzy.pl są produkty wykonane z dzianiny i to co najbardziej lubimy, czyli: bluzy, koszulki, sukienki, torby.

Więcej szczegółów dotyczących naszej działalności  znajdziesz na naszych stronach internetowych:

www.nadruki.pl, www.szwalnia.bluzy.pl, www.takaszwalnia.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej kolekcji lub już ją posiadasz  i chcesz się ją przedstawić  na streetwears.pl -  portalu Polskich projektantów skontaktuj się z naszym: info@bluzy.pl.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl